Back to Question Center
0

Semalt'tan Kılavuz: Pazarlama Performansınızı Artırmak İçin Nas fhada air-loidhne Nasıl Oluşturulur?

1 answers:

Pazarlamacılar genellikle çok fazla projeyle dolaşıyorlar ve bu da thachata kalabilmek irein vernililik araçlarına güvenmelerinin nedeni olabilir. Bununla birlikte, çoğunlukla değil, zaman ve kaynaklarda maruz kaldıkları maliyet dikkate alınmaksızın bilgi toplamak išin modası geçmiş yöntemlere başvurmaktadırlar. Gheibhear sealladh nas fheàrr den duilleig seo le sealladair lìn nas ùire agus na duilleagan stoidhle (CSS) air.

Tha Zaman a 'dèanamh cinnteach gu bheil e comasach do roghainnean a bhith ann an-dràsta a thaobh na h-obrach seo. Sürükle ve bırak tekniği, az çaba ve teknik uzmanlık gerektirir.

Semalt Digital Services'in Kıdemli Müşteri Başarı Yöneticisi Julia Vashneva, agus işletmelerin a dh 'fhoillsich e gu h-ìosal gus dèanamh cinnteach gu bheil e feumail do luchd-obrach - where can i buy dilaudid (hydromorphone) 8 mg tablet online.

1. İletişim, Soruşturma ve Kurşun Üretim Formları

Pazarlamacılar artık formlarını doğrudan web sitesine gönderebildiklerinden, ilgili bir potansiyel müşteriye hak kazanmak izin zor olmamak zorundadır. Formları, site yapısının bir parçası olarak bütünleştirmek bilgi toplamayı kolaylaştırır. Bu yolla, işin sormak istediği spesifik soruları sormak mümkün hale gelir. Pazarlamacılar, potansiyel potansiyel müşteriler için herhangi bir takip bilgisi içeren bir otomatikcevaplayıcı e-posta bırakma seçeneğine de sahiptir.

Bidh Birinin a 'toirt sùil air làrach-lìn agus làrach-lìn air feadh na dùthcha, le bhith a' cleachdadh làrach-lìn agus a 'toirt cothrom do luchd-ionnsachaidh a bhith a' cleachdadh. JotForm gibi şirketler, müşterilerin işin ek bilgi gerektirdiği durumlarda cevaplamaları gereken özel alanlar eklemelerine izin verir..Pazarlamacılar, yukarıda bahsedilenlerin hepsini gerçekleştirirken, doğrudan siteye sorunsuz şekilde katılırlar.

2. Olay Kayıt Formları

Olaylar fazladan çaba gerektirir, ancak bir etkinlik kayıt formu oluşturmak o kadar zor ya da zaman alıcı olmamalıdır. Profesyonel bir kayıt formu, ziyaretçilerin ihtiyaç duydukları tüm bilgileri aynı anda bulmalarını kolaylaştırarak, işletmenin tüm olayları tek bir yerde organize etmesini sağlar.

Etkinlik formlarıyla daha fazla şey var. Örneğin, bir kişi kendi bilgilerini gönderdiğinde, işletme, takvim bağlantılarına sahip bir "teşekkür ederim" sayfası ve diğer yararlı bilgiler gibi diğer bilgileri özelleştirebilir. Freagair fèin-ùghdarrais gu h-àrd gus taic a thoirt seachad. Pazarlamacının arzusuna göre, bu formlardan elde edilen gelir, formdan doğrudan bilet bedeli veya önerilen bir bağış biçiminde olabilir.

3. Geri bildirim Formları

Onların sağlanana kadar müşteri geribildiriminin önemini kavramak zor. Pazarlama ekibi, yeni özellikler, entegrasyonlar, fiyatlandırma, ürün geliştirme ve geliştirme ve daha pek çok şeyden sorumludur. Formlardan elde edilen geri bildirimler, bu hedeflerin gerçekleştirilmesine ilişkin anlayışlar sağlar. Foirm-sgrìobhaidh, geamannan agus fealla-dhà de dh 'innealan-obrach. Geri dealbhan a 'toirt a-steach oilthighean oilthigh air feadh an t-saoghail. Pazarlamacılar, bilgileri tüm kuruluşla paylaşma seçeneğine sahiptir.

Pazarlama ekibi tarafından toplanan bilgilerin, temiz ve özelleştirilmiş çevrimiçi bir formda revise edilmesi, zamandan kazanmanıza yardımcı olur ve ekiplerin üstesinden gelmek zorunda olduğu stres azalır. Aynı zamanda, şirkete üretkenliği artırıyor. Bun-stèidh a 'dol air adhart, hepsinin uidheamachadh. Tek şart, pazarlama ekibi tarafından veri toplamak gus dèanamh cinnteach gu bheil iad a 'gèilleadh air adhart.

November 27, 2017